soengukunst

Kiire ja lihtne suvine soeng

Juulis kiusavad sinu juukseid nii kuumus kui niiskus. Kiharad lähevad sõna otseses mõttes krussi, kui õue astud. Seega on kõige praktilisem juuksed krunni keerata. Lihtne ja kiiresti tehtav soeng on stiilne, pakkudes juustele kergendust ning kaitset kuuma ja niiskuse eest.

 

krunnsoeng
Foto: Vida Press

 

Sel suvel on moes madalale tehtud krunn. Peaaegu kaelal olev krunn on mugav ega hakka sind segama nagu pealaele keeratud soeng. Sõltuvalt sellest, kui mitu keerdu juustesse teed, võib krunnist eralduda kergelt lainelisi juuksesalke – need lendlevad muretult ja muudavad soengu vabamaks. Teisisõnu on sinu juuksed Instagrami (mitte päriseluline) versioon hommikusest juuksesegadusest.

Madalale tehtud krunni on kerge teha ja kohendada. Krunni keeramiseks pane juuksed hobusesabasse, “murra” juuksed pooleks ning kinnita elastse juuksekummiga. Aega kulub vaid viis sekundit, kuid hea väljanägemine on garanteeritud kogu päevaks. Kindlasti on see parem, kui pidevalt näole kippuvad taltsutamatud salgud.

See soeng annab ka lõputult stiliseerimisvõimalusi. Võid krunni viimistleda läiget andva spreiga või geeliga. Juuksejuured võid vahaga tahapoole siluda või neile geeliga märja efekti luua. Miks mitte panna lisaefektiks pähe Dondella imelised juukseaksessuaarid!

Allikas: byrdie.co.uk

Allikas: http://catwalk.delfi.ee/uudised/artiklid/suvelemmik-koige-kuumakindlam-soeng?id=75091363