Kaelakee Leaves

Võimed

Sisemine tarkus, toetus, taktitunne, rahu

 Omadused

Lumikvarts toetab teid, kui omandate õppetunde, ja aitab teil vabaks lasta üle jõu käivad kohustused ning piirangud. See on suurepärane kivi neile inimestele, kes tunnevad end ülekohtuselt koormatud, sel ajal kui nad tegelikult ise on loonud selle situatsiooni, sest neil on tarve olla vajalik. Seisund võib üle minna märtri- ja ohvritallesündroomiks.

Mentaalselt edendab kvartsiit taktitunnet ja koostööd. Poolvääriskivi aitab teil enne mõelda ja alles siis öelda. Meditatsioonis kasutatuna ühendub see sügava sisemise tarkusega, mida te varem olite eitanud nii enese kui ka kaaslaste ees.

Kvarts suurendab psüühilist võimekust ja häälestab teid teie vaimsele eesmärgile. Kvartsiit mõjub rahustavalt ja lõõgastavalt ning on igati sobilik kingitus lapsele.

Ajalugu

Kaelakee Harmony

Poolvääriskivi tuntakse ka piimkvartsina ja kvartsiidina.

Kvarts on planeedi kõige võimsam ravitsev ja energiat võimendav kivi tänu oma unikaalsele kristallivormile. Kvartsi leidub kõikjal maailmas. See neelab, talletab, vabastab ja reguleerib energiat ja on suurepärane selle blokkidest vabastaja. Kui akupunktuurinõelad kaetakse kvartsiga, suureneb nende tõhusus kümme protsenti.