Kaelakee Bonds

Võimed

kaitse, tervendamine, enesekindlus, sisemine tõde

 Omadused

Akvaaural on intensiivne energia, see vabastab teid piirangutest ja loob ruumi millegi uue jaoks. See kristall tervendab, puhastab ja rahustab aurat, vabastades stressi. Akvaaura kvartsist ehteid kandes jõuab oma sisemise ilu, teadmiste, rahulolusse ja heaolusse ning kiirata seda kõigile, aidates kaasa elu loomulike voolamisele. Soodustab südamest tulevat suhtlemist. Akvaaura stimuleerib eneseväljendust ning süvendab vaimset häälestatust ja sidet. See on kaitsev kivi, mis kaitseb psüühilise rünnaku eest. Koos teiste poolvääriskividega kasutatuna tugevdab akvaaura nende raviomadusi. Dondella Click&Clack akvaaura ehetes on kasutatud ka roosat kvartsi.

Kaelakee Bonds

Ta aktiveerib jumalikku täispotentsiaali kohaolekut ja temaga mediteerimine avab väravad ingellikesse maailmadesse. Olles rahustava toimega emotsionaalkehale ja lahustades blokeeringuid, mis takistavad oma südamest tulenevaid emotsioone väljendada, võimaldab ta väljendada oma sisemist tõde positiivsel ja konstruktiivsel moel. Aitab vabaneda kõigest, mis takistab dimensioonidevahelist suhtlemist, andes enesekindlust emmata maailma ja väljendada vabalt nii oma mõtteid kui ka tundeid otse südamest.

See on võimas antidepressant, mis ülendab vaimu ja toob sügavat rahu. Kivi soodustab suhtlemist. See toob kaasa intensiivsed nägemused ja avanemise kosmilisele teadvusele.

Ajalugu

Akvaaura kvarts on mäekristall, mille pinda on töödeldud kullaga.