Kaelakee Floret

Võimed

Loovus, julgus, avameelsus, siirus

 Omadused

Amasoniit ehk päevakivi. Selle roheline vorm aitab teil valla päästa oma amatsooni-sõdalase vaimu. Eriti palju on sellest abi oma hääle leidmisel ja suhtlemisoskuste edendamisel. Ta annab julgust kõnelda asjadest, mis on kaua meeles mõlkunud. Ta aitab väljendada tundeelus olulisi asju.

Amasoniit rahustab aju ja närvisüsteemi, tasakaalustab nais-ja meesenergia. Ta aktiveerib realistliku väljenduse aidates tagasi tõmbuda, näha probleemi mõlemat külge või erinevaid vaatenurki. Ta viib meid uuele arusaamisele oma isiklikust jõust ja enesest lugupidamisest läbi saavutuste ja õpetab mõistma, et klaas ei ole mitte pooltühi vaid pooltäis.

Kaelakee Leaves

Amasoniit aitab meil probleeme paremini mõista ja kahjulikest hoiakutest vabaneda. Kui me suudame oma hingelistest kitsaskohtadest vabalt rääkida, hakkab kurgukeskuse energia vabamalt voolama. Puhastanud kurgukeskus on loovuse allikaks.

Amasoniit sümboliseerib tõde, avameelsust ja siirust. idamaades arvati, et ta arendab ka prohvetlikke võimeid. Kivi suurendab vaimse nägemise võimet ja aitab sisemisi nägemusi sobivas vormis väljendada.

Ajalugu

Amasoniit on oma nime saanud väidetavasti Amazonase järgi, mille kallastelt teda kunagi leiti.