Kaelakee Dots

 Võimed

Kaitse, maandamine, ennustamine, rahu

Omadused

Must obsidiaan on populaarne kivi maandamiseks. See aitab inimestel tulla tagasi reaalsusesse ning olla kahe jalaga maa peal. See on keskendumist soodustav kivi. Kivi tasakaalustab emotsioone ning see aitab ratsionaalseid otsuseid langetada.

Läikivmust vulkaaniline klaas, on kui toonitud aken, millest avaneb vaade otse meie hinge. Kivi sügavmusta värvuse ja raskuse tõttu usuvad paljud, et see on üldse kõige maalähedasem kivi.

Kaelakee Mandala

Obsidiaan on piiranguteta ja kitsendusteta kivi. Tulemusena töötab see äärmiselt kiiresti ja suure väega. Selle kivi tõde võimendavad, peegeldavad omadused on halastamatud vigade, nõrkade ja blokaatide paljastajad.

Obsidiaani eest ei jää midagi varjule. Poolvääriskivi annab sügava hingelise tervenemise.

Obsidiaan on tugevasti kaitsev kivi, mis moodustab kilbi negatiivsuse vastu. See annab tugevust ajal, kui seda vajatakse. Sellest on abi väga tundlikele inimestele. Kivi kõrvaldab negatiivseid vaimseid mõjusid.

Vaimselt elustab poolvääriskivi hinge eesmärki. See kõrvaldab energiablokaadid ja leevendab pinget. See ankurdab vaimu kehasse. Kivi stimuleerib kasvamist.

Kaelakee Cells

Ajalugu

Obsidiaan on tavaline laavakivi, mis jahtus nii kiiresti, et selles olevatel mineraalidel polnud kuju võtmiseks aega. Kivi on looduslikult esinev klaas.
Vanad asteegid tegid sellest lamedaid, ruudukujulisi musti peegleid, mida kasutati ennustamiseks. See on levinud kivi nugade, odaotste ja noolepealste valmistamisel. Sellistel noolepeadel olid maagilised omadused.

Läbi aegade on usutud, et obsidiaan tugevdab võimeid näha tulevikku, saada kontakti teistpoolsusega ja leevendada rasket kaotust.