Pulmad ja Dondella

Pulmad, see on iga naise unistus. Valge kleit, lilled, tseremoonia, säravad ehted…..Kõik see tuleneb iidsetest aegadest ja on saanud armastuse kinnitamise traditsiooniks.

 

Muinasjutulist pulmapäeva jäävad meenutama mälestused ja kaunid pildid, kuid märgilist tähendust kannab endas ehe, mis sümboliseerib abielu ja truudust. Traditsioonidest ja uskumustest lähtudes võib öelda, et ehted ei ole loodud vaid ilu eesmärgil. Ehted võivad olla kui talismanid, mis kannavad endas emotsioone, mälestusi ja uskumusi.

Kuidas valida sobivaid ehteid pulmakleidi juurde?

 

Ehete valik pulmakleidi juurde ei ole sugugi nii lihtne kui alguses tundub. Olenevalt kleidi värvist tuleb valida ka ehted, sest kõik toonid ei sobi kõigi metallidega.

Elevandiluu värvi kleidi juurde sobib kuld, mis toob kreemika tooni kleidis esile. Puhas valge kleit särab kõige kirkamalt hõbedast ehete saatel.


Kõrvarõngad Donna Glam
159.00€

Kõrvarõngad Silver Line
89.00€

Kõrvarõngad Snowflake
89.00€

 

Loor ei ole sinu teema? Tegelikult on väga palju teisi võimalusi kuidas oma soengut kaunistada. Enne ehete ostmist külasta oma juuksurit, sest erinevate soengutega sobivad erinevad aksessuaarid. Näiteks lahtiste lokkide juurde sobib ideaalselt Swarovski kristallidega peapael.


Peapael Glisten
239.00€

Peapael Glisten
239.00€

Juuksekumm Glisten
139.00€

 

Samuti pead arvestama sellega, et sul oleks mugav ja sa liigud palju ning soeng peab sellele vastu pidama. Dondella juukseehted on väga mugavad ja nende mehanismile võib kindel olla, nad hoiavad su soengu ideaalsena su kõige olulisemal päeval.


Juukseklamber Bride
309.00€

Juukseklamber Bride
309.00€

Juukseklamber Bride
89.00€

 

 

Kui su kleit on õlgupaljastava ülaosaga, siis vali näiteks ainult kõrvarõngad, mis on erilised ja silmapaistvad. Juustesse leia midagi lihtsat, näiteks lihtne ja särav juukseklamber. Samuti sobivad ideaalselt juuksepaelad ja võrud või lihtsad pärlite kristallidega juusenõelad ja kammid.


Soengukamm Bride
59.00€

Soengukamm Bride
59.00€

Soengukamm Bride
59.00€

 

V-kaelusega kleit on väga elegantne ja maitsekas, sinna juurde sobib alati õhuke väikese ripatsiga kee. Valged pärlid on alati klassikaline valik. Kui sa soovid olla klassikaline kuid samas eriline, siis leia oma juustesse massiivsem ning pilkupüüdev aksessuaar.


Kõrvarõngad Freshwater Pearl
84.00€

Ripats Freshwater Pearl
129.00€

Sõrmus Freshwater Pearl
89.00€

 


Kõrvarõngad The Power Of Pearls
279.00€

Kõrvarõngad The Power Of Pearls
219.00€

Kõrvarõngad Freshwater Pearl
109.00€

 

Ka pulmariietuse juurde sobib reegel – vähem on rohkem. Kui su kleit on kaunistuste ja keerukate detailide päralt, siis vali aksessuaarideks võimalikult tagasihoidlikud ja lihtsad ehted. Sa ei vaja kõike: tiarat, kõrvarõngaid, kaelaehet, käevõru. Pea meeles, et ehted lisavad su pulmakleidile viimase lihvi ja nendega võiks kaasas käia emotsioon ning mälestus pulmast.

Kõige olulisem on aga see, et sa ei unustaks iseennast ja valiksid aksessuaarid, mis sulle meeldivad ja mis on sinulikud. Pulmas ei pea sa olema keegi teine, eesmärk on olla parim ja ilusaim versioon sinust endast.

Pulmade planeerimine on põnev ja ärev periood ning siinkohal soovime omaltpoolt pruudile abiks. Toome välja veel valiku Dondella ehetest:


Pross Rose
105.00€

Juukseklamber Rose
105.00€

Juukseklamber Crystal
29.00€

 


Kõrvarõngad Donna Diva
119.00€

Ripats Donna Diva
99.00€

Kõrvarõngad Pearl
54.00€