roosa kvarts

Roosa kvarts – armastuse kivi

Poolvääriskivi roosa kvarts on õrnatundeline südame tervendaja. See leevendab südamevalu ning muudab inimese iseendale meeldivamaks.

See on südametšakra põhikivi, mis kiirgab armastust laiali üle kogu keha.

poolvääriskivi roosa kvarts

Roosavärviline roosa kvarts aitab vähendada tundestresse ning pingulolekut ja õpetab, et tõeline eneseusk tekib vaid siis, kui inimene tunnustab end sellisena, nagu ta on. Poolvääriskivi avab leebelt tundekeskuse ja juhatab südant iseend armastama ning austama. Kivi aitab vabaneda tegelikest või kujuteldavatest süütunnetest, mis sunnivad inimest iseenesesse sulguma. See näitab tee südamerahusse andestamise saladuse kaudu ja aitab luua positiivset ellusuhtumist. Andestus on tõe teekond ja sügav rahu iseendaga.

Roosa kvarts on üks kolmest (roosa kvarts, kuntsiit, roosa turmaliin) oluliseimast poolvääriskivist südame aktiveerimisel, avamisel ja tervendamisel.

 

Kristall lisab elurõõmu, ilutaju ja kunsti mõistmist. Roosast kvartsist ehted on olnud kasutusel ka viljatuse raviks ning armukadeduse ja kibestumise leevendamiseks. Kivi aitab hästi ka armastusprobleemide ajal, sest tugevdab võimet andeks anda, loobuda, muutuda ning jätta minevik seljataha. Rodoniit võimendab neid roosa kvartsi omadusi. Poolvääriskivi aitab õrnalt lahustada viha, süütunnet, armukadedust ja stressi. Ta toob harmoonia, tugevdab empaatiat ja aitab toime tulla muutustega. Kivi leevendab valu, kurbust ning õpetab lahti laskma ja üle saama raskustest. Kerge energia tõttu sobib roosa kvarts ka lastele, kes igatsevad kaitsmist ning positiivset suhtumist oma tunnetesse.

Roosa kvarts sobib Sulle, kui otsid armastust ja tunnustust väljastpoolt, kuid unustad seejuures iseennast armastada ning hoolitseda iseenda eest. Poolvääriskivi aitab aru saada ning paremini kuulata oma tundeelu soove ja vajadusi. See on oivaline kaaslane puhuks, kui üritad teadlikult tugevdada positiivset mina-pilti.

Poolvääriskivi õpetab end armastama, endast ja teistest hoolima ning äratab eneseusaldust ja enese hindamist. Loe veel meie roosa kvartsi lehelt.

Roosast kvartsist ehted

Roosa kvarts poolvääriskivi

Poolvääriskividest ehted - Roosa kvarts

Allikas: “Kivide tervendav toime” Kati Tarma