Uus kollektsioon Looduse puudutus on täienenud

Dondella uus kollekstsioon on mõeldud naisele nagu Sina. Naisele, kes elab tänapäeva kiires ja pingelises maailmas täites erinevaid rolle. Naine vajab selle kõigega toimetulemiseks tuge, et särada.

Dondella uus kollektsioon Looduse puudutus toob Sinuni valiku tõeliselt erilisi loodusmotiividest inspireeritud ning poolvääriskividega kaunistatud ehted. Looduses on vägi. Kui poolvääriskivide üleloomulikku jõudu ei usuta, ei ole sellel ka tähtsust. Leidnud endale kivi, mille välimus (kuju, värvus) Sind köidab, siis veendud, et sul tekib selle kiviga omalaadne suhe. Uues valikus on sellised põnevad vääriskivid nagu granaat, krüsokolla, tsitriin, larimar ja roosa kvarts ning paljud teised. Täna tutvustame granaadi ja roosa kvartsi jõudu ja omadusi.

Granaat ja selle omadused

Granaatkividega ehetest on valikus mitmed lilleõie motiividega sõrmused ning kõrvarõngad. Granaat esindab armastust, annab uut elujõudu ja toetab naise sensuaalsust. Granaat on magneesiumi- raua- ja kaltsiumisisaldusega alumiiniumsilikaat.

Kivi on saanud oma nime ladinakeelsest sõnast granum – „tera”. Granaat oli kaitsekivi, mida kasutati õnnetoova amuletina ja talismanina.

Punased granaadid annavad julgust ja elujõudu, kivid aktiveerivad seksuaalenergiat, suurendavad enesekindlust ja aitavad elus edasi jõuda. Tumepunane kivi tugevdab seksuaalset iha, kuid võib kaasa tuua ka armukadedust. Granaat aitab kiirustavatel inimestel rohkem praeguses hetkes elada, järgmisele sammule keskenduda ja eesmärke saavutada.

Granaat on võimas energiat andev ja taastav kivi. See puhastab tšakraid ja annab neile uut energiat. See annab uut elujõudu, vabastab kõrvalistest ainetest ja tasakaalustab energiat, tuues kaasa meelerahu. Granaati on hea omada kriisiolukordades. See tugevdab, aktiveerib ja kindlustab ellujäämisinsinstinkti, tuues julgust ja lootust näivalt lootusetutesse olukordadesse. Granaadi mõjul muutub kriis väljakutseks.

 

Granaat taastab keha ja ergutab ainevahetust. Ravitseb lülisamba- ja rakuhäireid, puhastab lisanditest ja annab uut energiat verele, kopsudele ning südamele. Tugevdab südant ja ergutab kogu vereringet. Tema toimel suureneb vereplasma ja valgete vereliblede hulk, paraneb hemoglobiini assimilatsioon.

 

Roosa kvarts ja selle omadused

Roosa kvarts kuulub kvartside perekonda ja on üks mäekristalli eriliike. Kvarts on tänu oma unikaalsele kristallvõrele planeedi kõige võimsam ravitseja, energiaid võimendav ja vahendav mineraal. Roosa kvarts on ränidioksiid. Oma roosa värvuse on ta saanud mangaani sisaldusest. Värvuselt läbipäistev heleroosa või kirgas roosa.

Roosa kvart on eelkõige armastuse, harmoonia, hoolitsuse ja rahu kristall.

Roosa kvarts on emotsionaalselt vabastav ja rahustav kivi. Parandab õrnalt hingehaavu, südame- ja leinavalu ning leevendan stressi. Rahustades ja tasakaalustades energiavälja, on asendamatu esmaabi trauma-, kriisi- või paanikaolukordades. Õpetab armastama iseennast ja julgustab sind andestama nii endale kui teistele.

Toetab Sind tugevalt, kui teised Sind arvustavad, aidates sul tunda end siiski turvaliselt, hoituna ja maailma suhtes avatuna. Ta suurendab mõistmisvõimet ning tõstab kandja enesehinnangut. Lisaks sellele neutraliseerib roosa kvarts negatiivsete mõtetest ja madalast enesehinnangust ning emotsionaalsest stressist tingitud kahju. Südame lähedal asetatuna või kantuna aitab roosa kvarts kiiresti vabaneda stressist ja emotsionaalsest traumast. See avab kandja südame uutele ja positiivsetele tunnetele.

Suhteid toetava kristallina tugevdab Su olemasolevat suhet oma partneriga ning vajadusel taastab partneritevahelist usaldust ja harmooniat. Aitab tekkinud suhteprobleemides leida lahendusi, õpetades andeksandmist, muutumist ja minevikust lahtilaskmist. Roosal kvatsil on võime tõmmata ellu ka armastust, kui see puudub.

Selle kristalliga ravitakse muuhulgas ka armukadedust, viljatust ja kibestumust.

Roosal kvartsil on tervendav mõju südamele, verehaigustele, leukeemiale, vereringehäiretele, verevalumitele, veresoonte ahenemisele. Roosa kvarts kiirendab haavade paranemist. Aitab depressiooni, unetuse ja rahutuse vastu. Kaitseb naistel munasarju ja meestel munandeid. Roosa kvarts hoiab naise noorusliku ja värskena ja silub kortsukesi.