Kaelakee Seeds

Võimed

Armastus, soojus, enesearmastus.

Omadused

Kaelakee Leaves

Roosa kvarts on tingimatu armastuse ja lõpmatu rahu kivi. See on kõige tähtsam südame kristall, õpetades armastuse tõelist olemust. See on rahu ja emotsionaalse tervenemise kivi. See puhastab ja avab südame kõigil tasanditel ning toob sügavat sisemist tervenemist ja enesearmastust. See on rahustav ja veenev, mis on suurepärane trauma või kriisi korral.

Samuti on see romantilisuse sümboliks ning selle roosakat tooni seostatakse kõikvõimalike armu- ja sõprussuhetega. Kui te soovite armastust ligi tõmmata, pole vaja kaugelt otsida – vaadake roosa kvartsi poole. Kivi on tõhus armastuse ja suhete ligitõmbaja. Olemasolevates suhetes taastab see usalduse ja harmoonia ning julgustab tingimatut armastust.

Roosa kvarts eemaldab õrnalt negatiivse energia ja asendab selle armastavate võngetega. See tugevdab empaatiat ja tundlikkust ning abistab vajaliku muutusega leppimisel. See kaunis kivi edendab vastuvõtlikkust igat sorti ilule.

Kaelakee Seeds Of Love

Emotsionaalselt on roosa kvarts kõige peenem ravitseja. Lastes vabaks väljendamata emotsioonid ja südamevalu ning muundades emotsionaalseid seisundeid, mis enam ei tööta, leevendab see sisemist valu ja aitab üle saada kaotusest. Kui Sa pole kunagi armastust tunda saanud, avab roosa kvarts Sinu südame nii, et muutute armastusele vastuvõtlikuks.

Kivi õpetab Sulle, kuidas iseennast armastada, mis on elulise tähtsusega, kui olete arvamusel, et Sind ei armastata. Sa ei saa vastu võtta teiste armastust ega ka neid ise armastada, kui Sa ei armasta iseennast. See kivi aitab iseenesele andestada ja enesega leppida ning äratab eneseusaldust ja enesehindamist.