Üldsätted

Ostu-müügitingimused kehtivad kõigi isikute ja ostukeskkonna Dondella.com (edaspidi e-pood) omanik OÜ Dondella vahel, e-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.

Dondella OÜ ja Ostja vahel jõustub ostu-müügileping alates tellimuse kinnituse järgi tasumisele kuuluva summa 100% laekumisest Dondella OÜ arvelduskontole ning e-poe poolt kauba Ostjale välja saatmisega.

Dondella.com veebipoes tellimust vormistades ning maksmist sooritades kinnitab Ostja, et ta on tutvunud ostu-müügitingimustega ja on nendega nõus.

 Ostja vastutab tellimuses esitatud andmete õigsuse eest. Kui Ostja esitab tellimuse vormistamisel väärad andmed, ei vastuta e-pood sellest tingitud tagajärgede eest.

  E-pood kohustub austama ostja privaatsusõigust talle kuuluvate isikuandmete suhtes. Dondella OÜ kasutab Ostja esitatud informatsiooni ainult Ostja ostutellimuse täitmiseks ja ei avalda neid kolmandatele osapooltele.

Kui kahju tekib põhjusel, et Ostja ei ole müüja soovitustele ja oma kohustustele vaatamata tutvunud käesolevate reeglitega, ehkki talle oli selline võimalus antud, siis ei saa E-pood selle eest vastutust võtta.

Dondella OÜ ei vastuta Ostjale tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Dondella OÜ ei saanud mõjutada, ette näha.

 

Kauba hinnad

Kõik veebipoes toodud hinnad on esitatud ilma transpordikuluta ning sisaldavad käibemaksu 20%.

 

Tellimuse vormistamine, maksmine ja kauba kohale toomine

Tellimuse tasumisel saab Ostja valida omale sobiva makseviisi: Swedbank, SEB, LHV, Luminor, Coop, Liisi järelmaks, Montonio järelmaks, Paypal, EstoPay või arvega tasumine. Tellimus kinnitatakse peale tellimuse summa 100% tasumist.

Peale ostu-müügilepingu jõustumist (s.t. Ostjapoolset arve tasumist) paneb Dondella OÜ tellimuse kokku ning annab selle üle Ostja poolt valitud tarnijale: Itella Smartpost, DPD, Omniva või kuller.

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub Ostja poolt valitud tarnijast. Kohaletoimetamise tähtajad 1-5 tööpäeva kehtivad arve tasumise hetkest ning üksnes juhul, kui tellimus toimetatakse kohale Eesti Vabariigi piires.

Tellimuses esitatud andmete täpsusest ja õigsusest sõltub viivituste ja arusaamatuste vältimine kauba kohaletoimetamisel. Dondella OÜ ei saa võtta vastutust toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Ostja poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest.

Pakendi nähtavate vigastuste korral on Ostjal soovitav kaupa mitte vastu võtta, vaid tagastada see kullerile. Allkirjastades kauba saatelehte, kinnitab Ostja, et kauba kätte saamisel oli pakend terve või ta oli rahul pakendi seisukorraga.

 Kauba tagastamisest kullerile informeerib Ostja ka e-poodi saates vastavasisulise teate e-poe aadressile info@dondella.com

 

Tagastamine ja vahetamine

Iga müüdava toote omadused on ära toodud selle toote kirjelduses.

 Vastavalt VÕS §-le 56 lg 1, on Ostjal õigus taganeda lepingust 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Kauba tagastamisel ja vahetamisel tuleb kinni pidada järgmistest tingimustest:

NB! Tagastatav/vahetatav kaup peab olema kasutamata, kahjustamata ja originaalpakendis; toode peab olema rikkumata, s.t. sellel ei tohi olla mehhaanilisi või muid kahjustusi; kaup peab olema kasutamata ja säilitanud oma kaubandusliku välimuse – vigastamata etiketid, rebimata kaitsekiled jm (käesolev punkt ei kohaldu, kui tagastatakse ebakvaliteetne toode).

 Kauba tagastamisel ja vahetamisel tuleb esitada selle soetamisdokument (maksekinnituse väljavõte); müüjal on õigus keelduda Ostja tagastatavat kaupa vastu võtmast, kui kaubatagastustingimusi on eiratud.

 Ostjal ei ole õigus taganeda ostu-müügilepingust ja kaupa tagastada juhul, kui ostja on toote ära rikkunud või toote välimus on oluliselt muutunud; juukseaksessuaarid ja ehted ei kuulu tagastamisele, kui ostja on nende pakendi ära rikkunud (v.a. juhul, kui toodet pole võimalik muul moel pakist kätte saada).

Dondella OÜ ei saa võtta vastutust:

 Ostja süül või hoolimatusel tekkinud toote kahjustamise eest; defektide eest, mis on tekkinud toote mittesihipärase kasutamise tagajärjel; Toote loomuliku füüsilise kulumise eest tavapärase kasutamise korral.

Vahetamine

Kui on vajadus toodet ümber vahetada, tuleb 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest täita vahetamise vorm, millele vastame 1-3 tööpäeva jooksul.

 Kauba saab vahetada TASUTA, kui kauba maksumus on üle 40€.

 Kui vahetatava kauba maksumus on väiksem kui 40€, siis tuleb tagastamiskulud kanda ostjal. Asendustoote saatmine jääb sel juhul E-poe kanda.

 Toote vahetamine väljaspool Eestit on ostja kulu.

Tagastamine

 Kui toode ei sobi, siis tuleb täita tagastamise vorm Anname edasised juhised tagastuseks 1-3 tööpäeva jooksul! Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba tagastamise avaldus 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Tagastamisavaldus peab sisaldama Ostja nime, toote nime, tagastuse põhjust, pangakonto numbrit ning valdaja nime, kuhu kanda tagastatav raha. Raha tagastatud kauba eest hüvitatakse Ostjale peale tagasi jõudnud kauba üle kontrollimist, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul, kauba e-poe poolt kätte saamisest.

 Kauba tagastamine on TASUTA, kui tagastamise põhjuseks on mittevastavus tellitule või praakkaup.

 Kauba saab tagastada TASUTA, kui kauba maksumus on üle 50€ ja tagastuse vorm on esitatud 1-3 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. E-poe kulul tagastamine saab toimuda ainult Itella SmartPOST ja DPD pakiautomaadist.

 Kui tagastatava kauba maksumus on väiksem kui 50€, siis tuleb tagastamiskulud kanda ostjal.

 Kui kauba tagastuse vormistamine toimub paki kättesaamise hetkest hiljem kui 3 päeva, siis kannab tagastamiskulud Ostja.

 Tagastamine väljaspool Eestit on ostja kulu.

Enne tagastamist tuleb täita tagastamise avaldus. Anname edasised juhised tagastuseks!

 

Privaatsus

 Dondella OÜ veebipoe kasutamise ja lehel viibimisega annad teadliku nõusoleku Dondella OÜ-le enda isikuandmete töötlemiseks. Isikuandmeid kogutakse veebilehe külastuste; e-poe kaudu sisestatud info (kontaktinfo); ostu-müügi lepingu sõlmimisel saadud info või muul viisil Dondella OÜ-ga elektroonilisel suhtlusel saadud info kohta.

 Isikuandmete vastutav haldaja Dondella OÜ Tornimäe tn.7-89, Tallinn 10145 käsitleb andmeid konfidentsiaalselt ainult vastavalt EL ja Eesti Vabariigi seadusandlusele. Isikuandmeid vajame järgmistel eesmärkide täitmiseks:

  • soetada mugavalt oste e-poes ja täita sõlmitud ostu-müügi lepingut;

  • muuta teenuse kvaliteeti paremaks ja parendada veebikogemusi kliendi vajadustest lähtuvalt;

  • Kliendi poolt soovitud teadete saatmiseks e-maili teel;

  • informeerida klienti turundustegevustest- uudiskirjade ja pakkumiste kaudu.

 Registreeritud kasutajal on õigus igal hetkel oma andmeid vaadata, muuta või nõusolekut tühistada, andes sellest eelnevalt kirjalikult teada info@dondella.com.

Küsimuste korral võta meiega julgesti ühendust info@dondella.com

Säravaid oste soovides,
Dondella meeskond