Saatmine Eestisse

Peale arve tasumist toimetatakse Eesti piires kaup kätte 1-5 tööpäeva jooksul. Tööpäeval enne kella 15.00 sooritatud ostud postitame samal päeval. Dondella ehted, juukseehted ja aksessuaarid saadetakse Teile Omiva ja Itella SmartPostiga TASUTA, kui tellimus ületab 21€! Alla 21€ tellimusele lisandub saatmise tasu 1.90€. Kullerteenuse valikul lisandub transpordi arve 5€.

Teil on võimalik valida kolme saatmisviisi vahel:

Itella SmartPost (1.90 EUR, alates 21€ tellimusest TASUTA) Endale lähima automaadi asukoha ja lahtiolekuajad leiad siit. Niipea kui pakk saabub pakiautomaati, saadetakse Teile SMS-teade, mis sisaldab infot paki kättesaamiseks. Selleks tuleb sisestada SMS-is sisaldunud uksekood puutetundlikul ekraanil Teie valitud automaatide asukohas, selle peale avaneb õige kapiuks ja kaup on käes. Pakki hoitakse pakiautomaadis 7 kalendripäeva alates mobiiltelefonile uksekoodi saatmisest.

Omniva pakiautomaat (1.90 EUR, alates 21€ tellimusest TASUTA) Endale lähima pakiautomaadi asukoha leiad siit. Omniva pakiautomaadist saad paki välja võtta olenemata nädalapäevast 24 tundi ööpäevas. Paki kättesaamiseks edastatakse Teile uksekood SMS-teate või e-kirjaga. Kui sisestate pakiautomaati antud uksekoodi, avaneb selle kapi uks, kus asub Teie pakk. Pakki hoitakse pakiautomaadis 7 päeva, kui selle aja jooksul pakile järgi ei lähe, saadetakse pakk meile tagasi.

Kullerteenus (5.00 EUR) Kullerteenuse valikul helistatakse Teile ette ja lepitakse kokku kättetoimetamiseks sobiv päev ja kellaaeg. Ärikliendile tuuakse pakk ilma ette helistamata tööpäeva jooksul. Kui kulleril ei õnnestunud Teid paki üleandmiseks tabada, saate tellida uue kättetoimetamise lisatasu eest.

Tagastamine

Kui toode millegi tõttu siiski ei sobi, siis oleme loonud võimaluse, et kauba tagastamiskulud (kauba maksumusest alates 25€) kannab e-pood 1-3 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Kui tagastatava kauba maksumus on väiksem kui 25€, siis tuleb tagastamiskulud kanda ostjal. Kui ostja on tasunud saatmiskulu, ei kuulu see tagastamisele. Enne tagastamist võtta esmaslt ühendust info@dondella.com, täita tagastusavaldus. Anname edasised juhised tagastuseks! E-poe kulul tagastamine saab toimuda ainult Itella SmartPOST ja Omniva pakiautomaadi valikul. Kui kauba tagastamine toimub paki kättesaamise hetkest hiljem kui 3 päeva, siis kannab tagastamiskulud Ostja (max. 10€, VÕS §194 lg 4), välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjuseks on mittevastavus tellitule või praakkaup. Täpsemalt loe siit.

 

Saatmine mujale

Riik Saatmise aeg
(päevades)
Standard Post DPD Omniva
pakiautomaat
Itella
pakiautomaat
Soome 1-4 9€ 10€ (Tasuta alates 99€)
Läti 1-4 9€ 4 € (Tasuta alates 50€) 7€ (Tasuta alates 99€)
Leedu 1-4 9€ 4.50€ (Tasuta alates 50€) 8€ (Tasuta alates 99€)
Belgia, Holland, Itaalia, Malta, Poola, Portugal, Prantsusmaa, Rootsi, Slovakkia, Taani, Tšehhi, Ukraina, Ungari, Norra 2-4 9€
Bulgaaria, Hispaania, Rumeenia, Saksamaa, Suurbritannia, Iirimaa, Sloveenia 3-5 9€
Kreeka, Horvaatia, Luksemburg 3-6 9€
Valgevene, USA 5-8 9€
Austria 7-9 9€
Brasiilia 8-13 9€
Venemaa 9-12 9€
Teised riigid kuni 15 9€