ametyst

AHHAAT JA AMETÜST

Poolvääriskivide kasutamine ehetes on tulnud meieni läbi ajaloo. Kristallide imeline välimus ja energeetiline vibratsioon on see, mis naisi üha enam paelub.

 

PoolvääriskividAhhaat

Poolvääriskivi ahhaat leevendav ja rahustav kivi, mis töötab aeglaselt, kuid on tugeva mõjuga. Kristall kergendab iseendaga leppimist ja suurendab enesekindlust. Aitab ennast analüüsida ja tajuda peidetud olusid, juhtides  tähelepanu igale haigusseisundile, mis segab heaolu. See parandab keskendumist, taju ja analüüsivõimet, viies probleemide praktiliste lahendusteni.  Kristall aitab üle saada negatiivsusest ja südamevalust ning ravitseb sisemist viha, turgutab armastust ja julgust uuesti alustada. See on kasulik igat sorti emotsionaalsete traumade puhul, sest loob turvatunde sisemise pinge lahustamise teel. Ahhaat stabiliseerib aurat, kõrvaldades ja kujundades ümber negatiivseid energiaid. Selle puhastav mõju on eriti võimas füüsiliseAhhaatl ja emotsionaalsel tasandil. Kõhule paigutatult või eliksiirina ergutab ahhaat seedeprotsessi ja leevendab gastriiti. Tervendab silmi, magu, emakat, puhastab lümfisüsteemi ja pankreast, tugevdab veresooni ning ravitseb nahahädasid.

 

 

Ametüst

Kõrge vaimse vibratsiooniga erakordselt võimas ja kaitsev kivi. Kaitseb psüühiliste rünnakute eest, muutes ründe energia armastuseks. Ametüst on erakordselt Poolvääriskividkasulik meelele, rahustades või stimuleerides vastavalt vajadusele. Parandab mälu ja suurendab motivatsiooni, andes teile parema võime seada realistlikke sihte. See võib aidata teil meenutada ja tõlgendada unenägusid ning kergendada visualiseerimisprotsessi. Ametüst tasakaalustab nii liigset elevust kui norusolekut, edendab emotsionaalset keskendumist. See hajutab viha, raevu, hirmu ja ärevust. Leevendades kurbust ja leina, aitab leppida kaotusega. Ametüstil on tugev tervistav ja puhastav vägi, ergutab hormoonide tootmist ja viib kooskõlla endokriinsüsteemi ning ainevahetuse.

Kivi tugevdab puhastavaid ja eritusorganeid ning immuunsüsteemi. Loodusliku rahustina blokeerib ametüst geopaatilist stressi ja negatiivseid keskkonnaenergiaid. Mahendab füüsilist, emotsionaalset ja psühholoogilist valu. Ametüst aitab leevendada peavalu, vabastab pingetest, vähendab siniseid plekke, vigastusi ja turseid ning ravitseb kõrvahaigusi. Tervendab kopsu- ja hingamisteede haigusi, nahka, rakuhäireid ja seedekulgla haigusi. On kasulik soolestikule, eemaldab parasiite ja soodustab vee taasimendumist. Ametüst ravitseb unetust ja toob rahuliku une.