Top 5 kingiideed jõuludeks

Jõulupühad hiilivad ligi alati kuidagi ootamatult külvates paanikat jõulukingituste leidmisega. Jõulud on alati ühel ja samal ajal aastas ja me peaks olema varakult oma kingiostudega valmis, aga kas pole meil kõigil ette tulnud olukorda, kus ikka viimasel hetkel mõni kink veel jõuluvana kotist puudu ja küsimus õhus – mida kinkida kallile inimesele?

Ei ole võõras olukord, kus viis tundi enne jõulupidu tormatakse higisena kaubanduskeskuses ringi, lootuses leida õele või vanaemale just need õiged jõulupakid. Et sellel aastal tuleks jõulud rahulikud, panime kokku kingiideed Dondella kõige populaarsematest soovidest jõuludeks.

 

Millist ehet siis oma lähedasele kinkida? Tundub raske ülesandena valida jõulukingiks ehted, lihtsam on taaskord osta jõuluteemalist nänni. Aga kui soov on oma kallimat või lähedast sellel korral üllatada, siis erilise ehte leidmine kingikarbist teeb iga naise õnnelikuks. Ja tegemist ei pea olema ilmtingimata kõrvarõngaste või sõrmusega.

 

Kui väga täpselt ei tea kingisaaja ehte-eelistusi, siis vali midagi neutraalsemat ning klassikalist, pigem mõni klassikaline kaelaehe või sall.

1. Dondella soovitab kingiks klassikalist Click& Clack poolvääriskividest kaelakeed.

Click& Clack kaelakeede valik on seinast seina – leiad nii neutraalsemaid ehteid kui ka julgemaid variante. Eriliseks teeb selle ehte just vääriskiviga kaasaskäiv lugu. Kallile inimesele sobib ideaalselt roosa kvarts, mis on väga populaarne vääriskivi. Roosa kvarts on kõige tähtsam südame poolvääriskivi, kristall puhastab ja avab südame kõigil tasanditel. Roosast kvartsist ehted eemaldavad negatiivse energia ja asendavad selle armastuse energiaga. Kivi õpetab end armastama ja armastust edasi kandma. Tore, kui ehe pole lihtsalt ehe, vaid kannab kaasas sõnumit või soovi kallile inimesele.

 


Kaelakee Seeds Of Love
89.00€

Kaelakee Cells
49.00€

Kaelakee Mandala
59.00€

 

2. Kui kingisaaja ei kannagi ehteid, siis leiad meie valikust väga stiilsed ja erilised käsitööna valminud sallid.

Sall on praktiline aksessuaar, mis annab sooja ning kaunistab. Imeliselt õrna ja naiseliku tulemuse lisavad pitsdetailid, pärlid ja helmed. Materjaliks on naturaalne siid, vill ja kašmiir. Tagasihoidlik ning ajatu aksessuaar sobib kanda nii kaela- kui ka õlasallina. Valikus on erinevate värvide ja kaunistustega sallid, mis on sobilik kingiidee emale või kallimale.

 


Siidsall Beige
119.00€

Siidi ja villa sall Beige
149.00€

Siidi ja villa sall Gray
149.00€

 

 

3. Kõrvarõngaste kandjatele on Dondella valik väga lai ning leiad kingiidee igale maitsele. Kui täpselt ei tea, kas valida hõbeehted või kulda, siis vali midagi uut, näiteks keraamikast ehted

Keraamilised ehted on vastupidavad ja populaarsed efekti lisajad juba olemasolevatele ehetele. Keraamika ehteid kaunistavad hõbedast detailid, mis lisavad ehetele isikupära.


Sõrmus Ceramic Double
43.00€

Kõrvarõngad Ceramic Black
46.00€

Ripats Ceramic Black
34.00€

 

4. Üheks eriliseks kingiks meie valikus on juukseehted. Leiad nii luksuslikke juukseklambreid kui ka juuksekumme.

Dondella juukseaksessuaarid valmivad käsitööna erinedes masstoodangust nii materjali kui ka valmistamisprotsessi poolest. Klambrite materjaliks on kasutatud kõrgkvaliteetset sulamit, mis on saadud looduslike komponentide töötlemisel. Metallklambrid on niklivabad. Klambrite kaunistamiseks on kasutatud Swarowski kristallid.

Allure kollektsiooni liblik-klambritel ei kasutata metall vedrusüsteemi, vaid need on varustatud innovaatilise patenteeritud mehhanismiga.  Elastiksüsteem surub liblik-klambri kokku ja hoiab seeläbi juukseid tugevasti kinni.

Jõulukingiks soovitame pitsklambreid, mille pitsmuster pole klambri sisse trükitud vaid tegemist ongi ehtsa prantsuse pitsiga, mis on materjali sisse pandud.


Juukseklamber Beige Lace
34.90€

Juukseklamber Cristallo
39.90€

Juukseklamber Crystal
55.00€

 

5. Kui soovid oma lähedast üllatada millegi väga erilisega, siis pakub Dondella käsitööna valminud  ehteid “Looduse puudutus” kollektsioonist.

Looduse võlust inspireeritud ehtekollektsioon on unikaalne ja ajatu. Käsitööna valmivad ehted kannavad endas ürgset looduse jõudu ja ilu. Loominguliselt on kasutusel vääriskivid, pärlid, maalähedus ning looduses esinevaid mustrid, mille tulemusel on valminud laitmatult
elegantne juveeli seeria.


Kõrvarõngad Freshwater Pearl
84.00€

Ripats Freshwater Pearl
129.00€

Kõrvarõngad Sapphire
139.00€

 

Eriline kinkekarp Dondella poolt on ehtega kaasas, lisada jääb vaid jõulukaart sooja sõnumiga ning maailma parim jõulukink on jõuluvana kingikotti olemas.

 

Kauneid jõule soovides,

Dondella meeskond