Miks eelistada keraamilisi ehteid?

 

Kammid pikemat aega ehtepoode läbi ja otsid ehet endale või kingituseks kallimale, aga midagi erilist ei ole silma jäänud? Piirduda ei tasu ainult kuld- või hõbeehetega. Tegelikult on veel väga põnevaid materjale, millest tehtud ehted on kvaliteetsed ja erilised. Näiteks keraamilisest materjalist sõrmused, kõrvarõngad ja ripatsid on viimastel aastatel populaarsust kogunud ja väga trendikaks saanud. Mõned luksuslikud ehtepoed keskenduvadki täielikult selle uue materjali müügile. Miks peaks valima väärismetalli asemel keraamika?

Keraamika plussid:

Keraamilistel ehetel on mitmeid positiivseid omadusi. Keraamika materjali tehniline nimetus on titaankarbiid, mis on 100% looduslik ja orgaaniline aine ning ei sisalda metalle. Keraamika on äärmiselt vastupidav kuumusele, muutes selle ideaalseks materjaliks elektriliste komponentide jaoks. Keraamikat kasutatakse lisaks ehete valmistamisele juba pikemat aega mitmetes teistes valdkondades.

Üheks olulisemaks positiivseks omaduseks ja eeliseks metallehete ees on see, et keraamika on hüpoallergeenne. Tundlikule nahale ei tekita keraamilised sõrmused ja ehted lööbeid nagu võivad tekitada erinevad metallidest ehted. Kellel on nahaallergiad, võivad julgelt kanda keraamikat. See sobib väga tundlikule nahale kuna ei sisalda metalle. Dondella kodulehelt leiad metallivabad keraamilised sõrmused:


Sõrmus Ceramic Single

Sõrmus Ceramic Single

Sõrmus Ceramic Single

 

Keraamika on tugevam ning vasupidavam kui roostevaba teras. Seega ei pea muretsema, et ehe saab vigastada või läheb põrandale kukkudes katki.

Iga naise jaoks on ehte juures kõige olulisemaks väljanägemine ja mugavus. Sõrmus, kõrvarõngad olgu erilised, stiilsed ja mugavad. Keraamilised ehted on kindlasti midagi teistsugust kuid samas piisavalt klassikalist, et sobida iga stiili ja riietusega. Keraamikast ehteid tehakse erinevates toonides ning neid saab kokku sobitada ka metallidega. Dondella e-poest leiad ka keraamilisi ehteid, mis on kaunistatud kivikestega ja huvitavate detailidega, igaüks leiab just endale selle õige ehte. Mõned näited Dondella e-poe valikust:


Kõrvarõngad Ceramic Line

Sõrmus Ceramic Simple

Ripats Ceramic Circle

 

Keraamiliste ehete positiivsed omadused on vastupidavus, eriline ja stiilne välimus, looduslik koostis, mis ei tekita allergiaid. Piisavalt plusse, et osta järgmine ehe keraamikast. Lisaks sellele kõigele on keraamilised ehted kindlasti ka odavamad kui kullast või teistest väärismetallidest ehted. Kvaliteetse ja erilise ehte eest ei pea maksma hingehinda. Kingiidee naisele naistpäevaks või emale emadepäevaks leiad kindlasti Dondella e-poodi külastades ja keraamilise kollektsiooniga tutvudes.