Kaelakee Leaves

Võimed

Sisemine jõud, vaimne nägemine, tahtejõud

Omadused

Labradoriit tuletab meile meelde, et inimestelgi on oskusi ja andeid, mida ei tohi kahe silma vahele jätta. See on valgusetooja, mis tõstab teadlikkust ja ühendab meele ja südame.

Ta toimub samamoodi kui kullisilm, laiendades vaimse nägemise võimet. Tume põhivärv ja selles peegelduv valgus aitavad meele vastakaid pooli kokku viia ning valgustada. Ta innustab pühendunult vaimsusega tegelema, stimuleerib intuitsiooni, psüühilisi andeid. Labradoriit suurendab tahtejõudu, tugevdab aurat ning aitab õppida vaimseid asju. Ta parandab tähelepanu ja keskendumisvõimet ning aitab pikemat aega väsimata töötada. Üleväsimuse korral aitab ta energia jälle tasakaalu viia.

Kaelakee Net

Ta lahustab hirmud ja ebakindlused ning pettumused, mida oleme kogenud, tugevdades usku iseendasse ja usaldust universumi vastu. Ta eemaldab meie energiaväljast teiste inimeste projektsioonid ja mõttevormid, rahustab üliaktiivset meelt ja annab energiat kujutlusvõimele, et uued ideed saaks esile tulla. Ta sünteesib intellektuaalset mõtet intuitiivse tarkusega, olles seetõttu oivaline illusioonide hajutaja, tungides asja juurteni ja näidates mõtete ning tegude taga olevat tõelist kavatsust. Ta valmistab keha ette tõusuprotsessiks, andes tugevust ja visadust muutustega toime tulla.

Kivi äratab igivanu mälestusi, millel on inimese vaimse arengu seisukohalt suur tähtsus. Ta aitab süveneda üksiolekusse ning laiendab isiksuse piire.

Labradoriit on suurepärane mõtluskivi. Ta aitab oma sisemist häält paremini kuulda ja harjutamise tulemusena oma vaimsete õpetajatega ühendust saada. Ta võib sügava meditatsiooni ajal aidata näha minevikku või tulevikku. Poolvääriskivi aitab näha argipäevas olevat vaimsust.

Kaelakee Seeds Of Love

Ajalugu

Seda nimetatakse ka spektroliidiks, see on maailma üks paeluvaimaks ja kauneimaks mineraaliks, mille pind küütleb vikerkaarevärvides. Tema põhivärv on hallikasmust ning teda valguse käes pöörates näha vikerkaarevärvide mängu.

Poolvääriskivi on saanud oma nime Labradori poolsääre järgi, kus teda 18.sajandil esmakordselt leiti. Soomes leiduvat labradoriiti nimetatakse spektroliidiks. Teda leiti esmakordselt 20.sajandi keskel Kagu-Soomes tankitõketeks lõhatud pankadest ning ta on tänapäeva Soome hinnatuim ehtekivi. Kõige väärtuslikumaks peetakse punakat spektroliiti, mida mõnikord nimetatakse ka Soome opaaliks.