Kõrvarõngad Freshwater Pearl

 

Võimed

Sära, puhtus, tarkus, ühtsus, valgustumine.

Omadused

Pärli sära sümboliseerib hinge küpsemist, tarkust, puhtust ja valgustumist. Pärl muudab kurbuse kaastundeks ja kibeduse tänulikkuseks elu suhtes. Ta aitab keskenduda ja saavutada ühtsuse oma tunnetega. Pärli tarkus õpetab, millal on kõige targem oma karpi tõmbuda ja millal täiesti avaneda ja olla haavatav.

Kõrvarõngad The Power Of Pearls


Ajalugu 

Pärleid on ehetena kantud juba tuhandeid aastaid. Pärl tekib siis, kui pärklikarbi sisse satub väike kivitükike või mõni muu ärritaja. Karp hakkab enesekaitseks eritama sarvainet, mis koguneb kivi ümber. Kaltsiumkarbonaat kristalliseerub plaadikesteks, mida sarvaine omavahel seob. Pärli sünd sümboliseerib hinge küpsemist, sisemist alkeemilist muundumist.

Sõrmus Freshwater Pearl

Pärlid on alati olnud naiste ehted. Nad olid merejumalanna omad ja andsid kandjale puhtust ning tarkust. Kleopatra olevat tarvitanud lahustunud pärleid oma ilu säilitamiseks.

Magevee pärleid püüti vanasti Šoti- ja Iirimaa jõgedest. Legend räägib, et Julius Caesar alustanud Britannia vastu sõda ainult sellepärast, et ihaldatud pärleid kätte saada.