Tervendavad kristallid

Kristallide energiaväli on puhas ja korrapärane, inimeste oma aga vibreerib tavaliselt ebaregulaarselt.

Ühendades end kristallienergiaga lood Sa silla maise ja vaimse vahel. Kristallienergia kaudu on võimalik saavutada kõike, mida soovid ja teostada end nii füüsilisel kui ka psüühilisel tasandil.

Poolvääriskivist ehted. Ametüst hõbeehted. Hea kingitus.

Kristallide ajalugu

Poolvääriskivide tervendavat toimet tuntakse inimkonna ajaloo algusest peale. Babüloonlased ja hindud uurisid vääriskivide seoseid taevakehade liikumisega. Igale lapsele koostati sünnikaart ja määrati kindlaks tema õnnekivi, mis pidi tugevdama häid iseloomuomadusi ja tugevdama nõrka kohta. Igale planeedile vastas üks vääriskivi, mille võnkesagedus ühtis kõnealuse planeedi omaga. Sünnikaart oli alati individuaalne ja seetõttu ei saadud määrata üleüldiseid õnnekive.

Siberi šamaanid ja indiaani tervendajad kannavad enda riietes mäekristalle, mis aitavad neid kõrgematesse ja alamatesse maailmadesse pääseda. Paljud hõimud kasutavad tänini vääriskive mitmesuguste haiguste ravimiseks.

Vaaraod ja Egiptuse ülempreestrid kandsid laubal lapis lazulit, mis vallandas sisemise nägemisvõime. Lisaks on poolvääriskive kasutatud raviks, maa saladuste avamiseks ja ennustamiseks.

Kristallid vahendavad energiat

Poolvääriskivid on jagatud seitsmesse erinevasse klassi. Eri liiki vääriskivides murdub valgus erinevalt. Sellest johtuvalt on ka nende tervendavad omadused erinevad. Läbipaistvates kivides peegeldub ja murdub kõige rohkem valgust. Valgus on kõrgeim meile tuntud energiavorm. Valguse võnkesagedus ühtib tervendava energia omaga.

Kristallid on täiuslikkuse sümboliks, sest nende väliskuju ja siseehitus on omavahel tasakaalus. Kristallid koguvad, säilitavad, muundavad ja edastavad energiat. nad ümbritsevad Sind igapäevaelus kõikjal, kuigi Sa seda alati ei märka. Poolvääriskivi aitab luua enda sees ja ümbruses tasakaal ja harmoonia.

Kivid aitavad Sul rajada silda teaduse ja vaimse teadmise vahele. Kristalle kasutatakse uusimate tehnikasaavutuste juures, sest nad murravad valgust ja edastavad energiat. Samal põhjusel kasutatakse neid keskendumisel ja tervendamisel abivahenditena. Kivid kanaliseerivad valgust ja energiat otse inimese energiakehasse ehk aurasse.

Kristallide valimine

Kristallid võnguvad erinevatel tasanditel, seega leiab õige kristall Sind üles või tunned tema poole tõmmet. Armasta end, luba endale kristalle, luba endal avarduda ja nende läbi kasvada. Poolvääriskivi, mida Su hing vajab ja Sa südames igatsed, toob sulle palju rõõmu!
Allikas: “Kivide tervendav toime” Kati Tarma